BLOG


Dywany

Nowości w dywanach

W 2018 roku wzbogaciliśmy naszą ofertę o dywany. Szukaliśmy dywanów oryginalnych, o atrakcyjnym wzornictwie, doskonałej jakości i niepowtarzalnych wzorach. W naszym salonie znajdziecie Państwo dywany pasujące do każdego stylu.

WIĘCEJ

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to bardzo popularna od wielu lat dekoracja okna. Podobno wymyślili je Rzymianie i stąd ta nazwa. Miały chronić ich rezydencje przed słońcem i kurzem którego w tamtych czasach było zdecydowanie więcej niż dzisiaj.

WIĘCEJ

Wygoda nie lenistwo

Wygoda nie lenistwo

Wyobrażacie sobie ręczne sterowanie telewizorem ?, podchodzenie do niego za każdym razem gdy chcecie zmienić kanał,siłę głosu czy po prostu wyłączyć.
No nie bardzo.
A przecież kiedyś tak było.

WIĘCEJ

Jak konserwować i prać tkaniny - poradnik

Jak konserwować i prać tkaniny - poradnik

Najprostszym sposobem jest zapytanie o to w salonie w którym zamówiliście dekorację. My zawsze informujemy naszych klientów w jakiej temperaturze można prać i prasować zasłony i firany.
Na każdym z próbników jest etykieta dotycząca konserwacji tkanin.

WIĘCEJ


ZOBACZ WSZYSTKO

Sztuka dekoracji okien

Zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym wystrojem okien.
Naszą specjalnością jest projektowanie indywidualnych, niepowtarzalnych dekoracji wnętrz.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wyobrażeniom klienta dobieramy wzór i strukturę użytych tkanin, dostosowując wzornictwo do stylu wnętrza.
Aranżacje realizujemy kompleksowo, począwszy od pomiaru, projektu, wyboru tkanin, karniszy, poprzez szycie, montaż i zawieszenie dekoracji.

Dbając o jakość wystroju okien staramy się zapewnić tkaniny i niezbędne do dekoracji akcesoria najwyższej jakości. Dlatego od wielu lat uczestniczymy w międzynarodowych targach tekstylnych śledząc najnowsze trendy.

Zwracamy uwagę na każdy szczegół i detal, bo wiemy że to wpływa na efekt końcowy naszej pracy.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z tkaninami pozwala nam wierzyć że sprostamy wszystkim Państwa wymaganiom.

Dlaczego MY

Profesjonalizm

Pracujemy w tym samym składzie od kilkunastu lat. Odbyliśmy wiele szkoleń prowadzonych przez renomowanych producentów tkanin, w kraju i zagranicą. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje.

Pasja

To jest to co lubimy i potrafimy robić. Jesteśmy kreatywni i w tym czujemy się najlepiej. Nagrodą dla nas jest zadowolenie tysięcy naszych klientów.

Doskonałość

Zwracamy uwagę na każdy szczegół i detal, bo wiemy, że to wpływa na efekt końcowy naszej pracy.

Galeria

image
image
image
image
image
image
image

Przysłony okienne jako alternatywa dla firan i zasłon

Przysłony okienne

Jest wiele rodzajów przysłon okiennych. Typowe są wykonane z kilkudziesięciu listew poziomych - tak zwane żaluzje lub pionowych czyli żaluzje wertykalne. Listwy mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów takich jak aluminium, plastik lub drewno.

więcej

Dekoracje okien jedna z ważniejszych części mieszkania

Dekoracje okien - Bodzentyn hall

Dekoracje okien są jedną z najważniejszych części dekoracji wnętrz. Nadają wnętrzu ciepło, i umiejętnie dobrane stwarzają niepowtarzalny klimat. Wystrój okna jest bardzo ważnym detalem w każdym pomieszczeniu, nie ważne czy to jest sypialnia, łazienka, kuchnia, czy salon.

więcej