O Nas

Kilka zdań o sobie...

Jesteśmy firmą rodzinną.

Ania - projektanta i właścicielka - zainteresowanie tkaninami przejawiała od najmłodszych lat.
Jako kilkuletnie dziecko szyła ubranka dla lalek, potem będąc już nastolatką, szyła ubrania dla siebie.
Miłość do tkanin przerodziła się w pasję.
Ania po skończeniu studiów plastycznych zainteresowała się tkaninami dekoracyjnymi. Wielokrotnie uczestniczyła w szkoleniach prowadzonych przez uznane firmy krajowe i zagraniczne, stale ponosząc swoje kwalifikacje i śledząc najnowsze trendy.

Jarek – mąż Ani, zajmuje się rozwiązaniami technicznymi. Jako absolwent Politechniki ma za zadanie przygotować systemy do montażu dekoracji okiennych.

Mamy własną pracownię krawiecką w której zgromadziliśmy zespół doskonale wyszkolonych i znających nasze wymagania krawcowych, które podejmą się każdego wyzwania. Podobnie jak my, ponieważ uważamy że nie ma rzeczy za trudnych do zrobienia. Wszystko da się zrobić . Trzeba tylko umieć i chcieć.

Ponad 20 lat tradycji zobowiązuje.
W tym czasie zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy dekoracje dla tysięcy klientów indywidualnych, restauracji, hoteli i obiektów użyteczności publicznej. Nie tylko na rynku krajowym, ale także w Anglii, Irlandii, Hiszpanii, Norwegii, Szwecji i w Niemczech.

Na przestrzeni tego okresu udało nam się zgromadzić wspaniały zespół współpracowników, który pomaga nam realizować nasze projekty.

Anna RajchelNASZ SALON

Nasz SalonNasz SalonNasz SalonNasz SalonNasz SalonNasz SalonNasz SalonNasz SalonNasz SalonNasz SalonNasz SalonNasz Salon