O Nas

Kilka zdań o sobie...

Jesteśmy firmą rodzinną.

Ania - projektanta i właścicielka - zainteresowanie tkaninami przejawiała od najmłodszych lat.
Jako kilkuletnie dziecko szyła ubranka dla lalek, potem będąc już nastolatką, szyła ubrania dla siebie.
Miłość do tkanin przerodziła się w pasję.
Ania po skończeniu studiów plastycznych zainteresowała się tkaninami dekoracyjnymi. Wielokrotnie uczestniczyła w szkoleniach prowadzonych przez uznane firmy krajowe i zagraniczne, stale ponosząc swoje kwalifikacje i śledząc najnowsze trendy.

Jarek – mąż Ani, zajmuje się rozwiązaniami technicznymi. Jako absolwent Politechniki ma za zadanie przygotować systemy do montażu dekoracji okiennych.

Mamy własną pracownię krawiecką w której zgromadziliśmy zespół doskonale wyszkolonych i znających nasze wymagania krawcowych, które podejmą się każdego wyzwania. Podobnie jak my, ponieważ uważamy że nie ma rzeczy za trudnych do zrobienia. Wszystko da się zrobić . Trzeba tylko umieć i chcieć.

Ponad 20 lat tradycji zobowiązuje.
W tym czasie zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy dekoracje dla tysięcy klientów indywidualnych, restauracji, hoteli i obiektów użyteczności publicznej. Nie tylko na rynku krajowym, ale także w Anglii, Irlandii, Hiszpanii, Norwegii, Szwecji i w Niemczech.

Na przestrzeni tego okresu udało nam się zgromadzić wspaniały zespół współpracowników, który pomaga nam realizować nasze projekty.

Anna RajchelNASZ SALON

Sztuka dekoracji okien - Nasz Salon z zewnątrzSztuka dekoracji okien - Nasz Salon wewnątrzSztuka dekoracji okien - Nasz Salon logoSztuka dekoracji okien - Nasz Salon komodkaSztuka dekoracji okien - Nasz Salon poduszki dekoracyjneSztuka dekoracji okien - Nasz Salon kącikSztuka dekoracji okien - Nasz Salon kącikSztuka dekoracji okien - Nasz Salon wzory tkaninSztuka dekoracji okien - Nasz Salon wzory tkanin, karniszeSztuka dekoracji okien - Nasz Salon wzory tkanin, karniszeSztuka dekoracji okien - Nasz Salon wzory tkanin, karniszeSztuka dekoracji okien - Nasz Salon szycie dekoracji